Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha küldtem egy e-mailt, ami...

Ha küldtem egy e-mailt, ami nem érkezett meg a címzettnek, akkor el lehet még egyszer küldeni úgy, hogy abból kiderüljön, hogy már egyszer elküldtem az adott időpontban?

Figyelt kérdés
Webes levelezőprogramról van szó.
2014. jan. 30. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Elküldte de mégse?

Szerintem nem lehet.

Másold ki az előzöt és illeszd be hogy időpont stb stb találd fel magad.

2014. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:
Bár nem használok webmailt (vagy csak nagyon ritkán), úgy emlékszem abban is van hasonló lehetőség, mint szinte bármelyik levelező programban. Keresd meg az elküldött levelek között, majd kijelölve keress valami olyan lehetőséget, hogy továbbítás. Így az eredeti e-mail beillesztésre kerül az eredeti feladási dátummal és minden egyébbel együtt.
2014. jan. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül megoldódott, de nekem igazolni kellett volna, hogy tényleg elküldtem, ahhoz meg egyik megoldás se jó.
2014. febr. 1. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!