Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert igy kapcsol ki a gepem?...

Miert igy kapcsol ki a gepem? Mit tegyek, hogy egyszerubben, gyorsabban csinalja? Bena vagyok hozza.

Figyelt kérdés

Szoval Nemetben vettem a gepet, minden nemet rajta, ami csak nehezit a dolgon. A lenyeg, hogy mikor ki akarom kapcsolni, majdnem mindig elkezdi egyesevel bezarogatni a probramokat, olyat is amit hasznaltam, olyat is amit nem. Tudjatok, elkezdi bezarni, es ha nem nyomok entert, akkor kiirja, hogy a program nem reagal, meg ilyenek. Ezert mindig kb 10 perc, mire vegul mindre entert nyomok, es kikapcsol. Mi lehet a gond? Normalis ez? Mit csinaljak, hogy ne csinalja ezt?

Koszi, aki segit.

19/l


2009. dec. 5. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sok olyan program fut a háttérben, amelyek szükségtelenek.


Start menü -> futtatás -> írd be: "msconfig", majd OK.

A megjelenő ablakban válaszd az "automatikusindítás" fület és az össze pipát szedd ki onnan, majd Ok és újraindítás.


(nem tom, hogy van németül, hogy futtatás és autoindítás)

2009. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is kérj meg egy jobban hozzáértő ismerősödet hogy jöjjön el és töltsön le hozzá magyar nyelvi fájlt
2009. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!