Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Suilban proxy gép van. Wifiről...

Suilban proxy gép van. Wifiről mennek a gépek. Ha megosztom a mobilom netét akkor a proxy-t nem használja?

Figyelt kérdés
tiltva vannak oldalak van szerver gép meg proxy gép is és ha az én netemet használom akkor menni fog minden jól és nem lesz semmi tiltva? most nekem nincs net a telón nem tudtam kipróbálni azért kérdem meg
2014. jan. 22. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel az a te előfizetésed rovására fog menni és nem az ottani hálózatot fogod használni, természetesen nem is megy át a forgalom a proxy-n.
2014. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

háhá ez szuper. viszlát unalmas órák (Y)

bár most birtual box-ot használunk xp-vel azon van minden csak ma a net volt rossz.

köszönöm a választ!

2014. jan. 22. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!