Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek?...

Mi baja lehet a gépemnek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy gépem amibe van egy medion márkájú alaplap. Egyik nap kikapcsoltam a gépet semmi baja nem volt vígan élte az élettét ahogy kell. Másnap bekapcsolom és folyamatos sípolás kb 10mp-ig utána 3 másodperc szünet és ismét sípolás és ez így megy míg ki nem kapcsolom. Első körbe le húztam róla minden alkatrészt amit csak tudtam de úgy is ugyanez volt a gond. Akkor ki próbáltam másik táppal és másik procival is de hiába. Lehetséges hogy a processzor foglalat tönkre ment? Am a procija Intel Pentium 4

2014. jan. 20. 19:55
 1/1 Mr. V. ***** válasza:
A hosszú síp (3-5mp) a memóriahiba jelzése legtöbb esetben. Processzorhibát nem jelez síppal a gép. Egyes biosok a videókártya hibás is hasonlóan hosszú síppal jelzik.
2014. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!