Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék még a LoL-al,...

Mit csinálhatnék még a LoL-al, hogy elinduljon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tökéletesen futott eddig a LoL, viszont most, hogy van ez a frissítés egyszerűen sehogy nem lehet feltenni. Több mindent próbáltam már, reinstalláltam, töröltem a solutions mappát, megváltoztattam a szerverem, de semmi. Esetleg valakinek van valami más ötlete mit csinálhatnék?

Előre is köszönöm!



2014. jan. 17. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nekem mindig "Failed Update" volt, ha neked is, akkor én annyit csináltam, hogy reinstall, és már ment is. Nem tudom, elvileg mivel a játék launcherje magát a játékot telepíti, biztos, hogy nem te rontottál el valami, akkor nem tudom. Bár az új patch óta tiszta lag az egész játék.
2014. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanez és megáll 33%-on. Próbáltam már újratelepíteni(többször is), de ugyanez a helyzet, ha átállítom a szervert szintén megáll 33%-on. Esetleg valami más ötlet? :/
2014. jan. 19. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Update hiba lesz, mert másoknak is betojt (köztük nekem is).
2014. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem se mentés pont ugyanúgy 33%on állt meg,.

Reinstallal nekem már megy is.

2014. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De hiába a reinstall, ugyanazt pridukálja, még mindig ugyanúgy nem jó...:(
2014. jan. 21. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Az érdekes, mert én meg pont tegnap telepítettem újra, és megy minden gond nélkül.
2014. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom és ezért vagyok kiakadva, hogy bárki, aki újratelepíti, annak utána gond nélkül megy én meg feltettem már vagy 6szor és még mindig nem megy...ugyanúgy megáll, nem tudok vele mit csinálni...
2014. jan. 24. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!