Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom teljesen kinulláz...

Hogyan tudom teljesen kinullázni az összes adatot a gépemből?

Figyelt kérdés
Oda adtam testvéremnek a laptopom amikor az asztali Pc szervizben volt és minden kacatot leszedett rá olyanokat hogy le se tudom törölni sőt a fejhallgatóm(Usb-s) sem tudom használni már rajta és Tv-re se tudom rá tenni ezért kérlek adjatok egy-két ötletet

2014. jan. 14. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

ha újratelepíted,akkor a régi dolgok törlődnek,

másképp nem,

2014. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Formázás újratelepítés

Ez a legegyszerűbb módszer.

Máskor ne engedd meg a tesódnak hogy ilyen marhaságokat rakjon a gépedre,amikor azt sem tudja,hogy mikre jók azok a progik. Rakjál fel neki valamilyen játékot és azzal el lesz egy darabig.

2014. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ruster ***** válasza:

Magad sehogy sem tudod teljesen tisztára mosni a HDD-t egy sima formázással, vagy tiszta telepítéssel, ez egy urban legend, mert az adatok továbbra is rajta maradnak. A lenti linken található program viszont tisztára mossa a merevlemezt.

[link]

2014. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!