Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért olyan a szöveg a monitor...

Miért olyan a szöveg a monitoromon, mint ha egy 30~40 éves írógéppel írták volna? Mint mikor csökkentett módban indítanám. De nem úgy van.

Figyelt kérdés

Volt egy áramszünet,azóta van. A "windows normál módú indítása" megvolt,azután még 1x leállítottam,majd elindítottam,de "nem javult meg".

Valami grafikai dolog szállhatott el?

Az oldal is csak .kb70%-os módban fér rá a képernyőre.

Vista van a gépen.


Tudna valaki "távgyógyítani" tanácsokkal?


2014. jan. 10. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd vissza a képernyő felbontást az optimálisra. Szerintem bennmaradt a csökkentett módból.
2014. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:
100%

Telepítsd újra a Videokártya driver -ét annak meg kell oldja a problémát!

...ha nem akkor nem tudom mi szállhatott el ezen kívül.

2014. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megvaaan!

Windows Update-ban volt egy frissítés(valami Intel Graphic...kezdetű

Az megoldotta!

A qrva mosogatógép miatt volt.. http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztart..

2014. jan. 10. 13:54
 4/5 csacsi2 ***** válasza:
Akkor a VGA volt az! Ritkán olvasok összefüggéseket a mosogatógép és a videokártya kapcsán :)
2014. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Használtam a gépet,mikor(valószínűleg a szivattyú halála miatt) lekapcsolt az automata.
2014. jan. 10. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!