Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hdd probléma? (Volt már...

Hdd probléma? (Volt már kérdés, de bonyolultabb). Leírom részletesen: lent

Figyelt kérdés

1. Van egy 500GB maxell HDD-m (most 2013. nyáron vettem a garancia még jó) 2. régebben is voltak vele problémák, a zsinór (összekötő) rossz, megcsavartuk zsinórt a gépen is működött (akkor még windows vista) és a dekóderen is felvettünk lejátszottunk stb. (csak csavargattuk a zsinórt)


Problémák:

zsinór...

meglazult csavar már az alja majdnem kijön


Windows 7-et telepítettük

berakjuk és formázni akarja vagy ezt írja ki:

a paraméter nem megfelelő ( a dekóder sem ismeri fel)


Szétszedte (nem ÉN) na ott valami kipattant, majd visszatettük úgy ahogy volt :(


Most betesszük elkezdi olvasni majd leáll....

Vagy kiírja, hogy a paraméter nem megfelelő (ugyanazt)


Nekem az adatok kellenek! (EZÉRT NEM FORMÁZTAM)!

Mit tegyek?

Szervízbe csak később viszem el!? Addig is SEGÍTSÉG!

Köszönöm!



2014. jan. 6. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
egy próbát megérne szerintem hogy beraksz mellé egy másik hddt-t amire felteszed a windowst majd úgy megpróbálod az adatokat át tenni. Ha nem megy akkor úgy is szerviz akkor elviszed a két hdd-t és akkor ott csinálnak egy adat mentést
2014. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

EGY DB HDD van csak!

Itt is 1 ről van szó!

Kössz a szervíz jó!

2014. jan. 6. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
De k. zavaros az egész... Nincs telepítve rendszer a lemezen, és kéne róla az adat? Arra a legjobb írni egy Hiren's boot cd-t és a rajta lévő mini xp-vel másolgatni.
2014. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!