Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali gép + tablet vagy egy...

Asztali gép + tablet vagy egy notebook?

Figyelt kérdés

Szeretnék lecserélni a mostani elég régi asztali PC-met valami újabb cuccra.

Böngészés, e-mail, Photoshop, szövegszerkesztés, egyszerű programozás ( tényleg semmi extra, egyszerű weboldalakat szoktam készíteni HTML, CSS nyelv használatával ), filmnézés. Illetve néha egy kis játék a SimCity 2013-al.

Kb 130.000 Ft lenne a keret de egy asztali PC mellé mindenképp szükségem lenne egy Androidos tabletre is. Notebook mellé nem kellene.

Szerintetek mi legyen?



2014. jan. 6. 16:21
 1/3 A kérdező kommentje:
*Szeretném
2014. jan. 6. 16:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagy játékos, akkor egy notebook, az programozásra, munkára is jó. Viszont egy normális tablet 70-nél kezdődik, egy gép meg nem jön ki 60 ezer forintból, amin tudnál játszani.
2014. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, tudom. Én is alapból jobban hajlok a notebook felé.


Valóban nem vagyok nagy játékos. A SimCity 2013 az egyetlen ami elé néha leülök játszani. :D

2014. jan. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!