Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » NCore-s kérdés! Help pls?

NCore-s kérdés! Help pls?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt laptopot. Előző embernek volt nCore fiókja. Én akkor használhatom róla az én fiókomat? Mert azt olvastam valahol, hogy nem jelentkezhetek be olyan gépről, ahol már valaki bejelentkezett? mi a megoldás?

A második kérdés: a saját gépemet viszem iskolába, ismerősökhöz. Arról használhatom az Ncoret? Az nem baj, ha más IP címről használom, de a saját lapimról?



2014. jan. 5. 09:57
 1/4 anonim válasza:
Inkább Ncore fórumben kérdezd.
2014. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ban. :D
2014. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is egyik ismerősém ncoreját használom, Ő falun lakik én meg Pesten, merőben más az IP címünk és semmi gond nincs.
2014. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, itthon van 3 számítógép, mindegyikről be szoktam lépni a saját accommal, a sajátomat használom otthoni és mobilnetről is, és a 200 kmre lévő kollégiumban is. Soha nem volt még összetűzésem velük emiatt. Pedig 3 féle IP cím (otthoni-mobilnet-kolinet) és 3-4 féle számítógépről lépek be.


Szerintem a csalókat valami bonyolultabb módszerrel szűrik. Amúgy ha azt nézed nem vehetnél új PC-t mert mindig be kellene nekik jelenteni :D

2014. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!