Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem laptopot?...

Ajánlanátok nekem laptopot? Hali. Lent leírom az adatokat

Figyelt kérdés
Szóval. Szeretnék venni laptopot. Tudnátok ajánlani kb. 90 000 FT-ért laptopot? Legtöbbször filmnézésre, írásra volna használva. Néha 1-2 játék, pl: NFS Carbon...

2014. jan. 4. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

190 ért? vagy 90 -ért? (Elírás?)

Mert 90 -ért maximum használtan kapsz valamire valót, újonnan ez az árminimum, ahonnan elkezdőnek a leg...

szóval remélem 190 a keret, mert ha igen, akkor egy dedikált kártyás lenovót tudnák ajánlani. :-)

2014. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. hát 190 :oo az jó lenne. sajnos most csak max 100 ért ha volna valami jobb féle.
2014. jan. 4. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Játéknál ne számíts fullra...


Sztem pl. ez jó lenne ennyiért:

[link]

2014. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Gondolom ezt a linux-ot att tudom telepiteni win7re ?
2014. jan. 4. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ha már 15000-et hozzá tudsz csapni, akkor kapsz egy laptopot, ami már jó játékra is. Intel videókártyával nem lehet játszani :P


Itt egy teszt as gépről: [link]

2014. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit az uccsó linkelt az a legjobb választás ebben az árkategóriában,és az a 15e Ft + nem fog földhöz vágni szerintem :) Hidd el nagyon is megéri az a +15 ha játszani is szeretnél.
2014. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

inkább 16 ezer és még plusz posta ha csak nem megy be a boltba érte...

De elég jó ebbe az árban, és nem egy Acer, hanem egy Lenovo :-)

2014. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!