Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LiteOn iHas124-19b írom van,...

LiteOn iHas124-19b írom van, miért nem sikerül az xbox360 játékok kiírása?

Figyelt kérdés
Felpatcheltem az írót, imgburnel próbálok kiírni játékokat, és sehogy nem megy. .dvd filet illesztem be, 2xesen írom. Mindenhogy próbáltam, (write opciónál, calcute optimallal is, értékek megadásával is). Eleinte rákérdezett hogy túlírás, vagy levágás. Most már nem kérdez rá. Hogy kell beállítani, hogy rákérdezzen? Valaki adjon egy nagyon pontos leírást!

2014. jan. 3. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:

xboxklub.hu-n nagyon jó leírások vannak.


Flashelni kell az íródat, az a jó ha nem kérdez rá, hogy túl írja e.

Verbatim lemezt használj, 2,4x-esen írj.

LT 3.0 kell legyen az xboxon.

De nézd meg az oldalt amit írtam.

2014. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mind pipa
2014. jan. 3. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó az író flashelése. Egyáltalán nem szabad rákérdezni a túlírásra. Nekem is volt egy íróm, mindig rákérdezett és sikertelen írás lett a vége. Aztán jöttem rá, hogy nem sikerült a patch. Kicseréltettem az írót, mert nem engedte a patchelést.
2014. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sikerült megcsinálnom. mondjuk nem patcheltem az írót hanem burnermax playload toolal csinálom, de így működik
2014. jan. 5. 00:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!