Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gépről nem lehet tabletra...

Gépről nem lehet tabletra játékot illetve alkalmazást rá rakni?

Figyelt kérdés
bárhogy mert még nincs wi-fi m majd csak késöbb lesz és hogy gépről esetleg rá rakni

2014. jan. 2. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha amit letöltesz gépről tényleg telefonra készült és javás akkor nem androidos és nem apple telefonra átvihető de azthiszem hogy ha letöltöd az androidos játék telepítőjét és azt rakod át a telóra akkor elvileg a telefonon fel tudod telepíteni avval amit átraktál az androidos telóra . utánam lévők javítsanak ha rosszul tudom
2014. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocs nem figyeltem a kérdésre milyen a tableted am első vagyok androidos ? mert akkor ugyan úgy lehet
2014. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen így van. Attól függ, hogy milyen játék, ha egy .apk telepítőből áll, s nem szükséges wifi a telepítéséhez, azaz nem tölt le több adatot wifin keresztül, akkor igen, simán az .apk file-t felmásolod a tabletre, majd egy file kezelővel megkeresed s megnyitod, ekkor feltelepül, s utána természetesen futtathatod. Ha tölt még le adatot wifin keresztül, akkor értelemszerűen a te esetedben bukta, mivel nincs wifi. Ha nagyobb játék, azaz akár több 100mb-ot, több GB-ot elfoglal, abban az esetben az adat is a játék mellett van, amit wifiről töltene le eredetileg. Ekkor az .apk filet telepíteni kell, de nem szabad elindítani, a mappát ami az .apk file mellett volt, be kell másolni az SD card/android mappába, esetenként az SD card/android/obb mappába, ezt jelezni szokták a feltöltők, hogy hová. Mindenesetre a neten fizetős játékokat lehet letölteni, azaz lopásnak minősül amire készülsz!!! Már ha nem play-ről töltöd le az ingyenes játékot. Erre is van lehetőséged, van direkt olyan weblap, ami ezt a funkciót látja el. Ilyen a: [link]

Az oldalon a mezőbe másold be a megadott applikáció linkjét, utána pedig kattints a generate download linkre, majd a click here to download-ra, ekkor lementi az .apk filet, ezt ahogy már írtam, másold a tabletre, s nyisd meg egy filekezelővel. Ennél is áll az a dolog, hogy ami wifiről is töltene le telepítés után, az értelemszerűen nem fog összejönni.


Vegyél egy wifis routert! Pár ezer forint!!!!

2014. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!