Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom összekötni a...

Asderka1234 kérdése:

Hogyan tudom összekötni a számítógépemet a Smart-tv vel?

Figyelt kérdés

hogyan tudám összekötni a sz.gépembe lévő videkártya sapphire radeon hd 6670 gddr5 1gb a tv-m pedig LG 42LA640S

Hogyan tudnám összekötni ?


2014. jan. 2. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát Gondolom van SCART csatlakozó a TV hátúlján. ha nem tudod miaz,itt a kép,hogy mi a SCART csatlakozó másnéven százlábu. [link]


itt a kép.


És ha van ilyen,akkor pedig 1 SCART-VGA átalakítót kell venned. Ami így néz ki. [link]

2014. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
HDMI kábel
2014. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,de HDMI kábel Asztali Pc-n? Kétlem.
2014. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miben kételkedsz?

HDMI a megoldás én is azt használok ugyanilyen karival.

Ha hiszel a scart átalakítókban akkor nagyon kezdő lehetsz.

2014. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ez ahoz is jó hogy pl leszedek 1 bluray 3d filmet és a tv-n aakrom megnézni akkor az megoldható ?
2014. jan. 2. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó.

De ha már van egy ilyen jófajta cuccod akkor a helyedben wifi sticket vennék az asztali gépbe mert wifin kommunikál még a mobillal is a TV-d.

Ha otthoni hálózatod van wifivel akkor tudsz csatlakozni a hálózathoz és minden tartalmat elérsz ami a vinyódon van vagy a laptopodon vagy a telódon.Ajánlom hogy olvasd el a menüben található használati utasítást.

2014. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!