Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a windows...

Mi lehet a probléma a windows alkalmazásokkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék letölteni alkalmazásokat a windows store-ból, de az alábbi üzenetet kapom:

[link]



2014. jan. 1. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

1.Elfogadtad a vásárlási és stb.. feltételeket?Nekem minden normálisan megy csak mindent el kell fogadni.

2.Nem rosszul írtad be a bankkártyaszámod?

2014. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Odáig el se jutottam, hogy ilyeneket kérjen, egyszerűen bejelentkezek a microsoft fiókomba és utána rányomok a telepítésre, és ez fogad. Nem tudod, hol lehet a vásárlási adatokat kitölteni, mert én is gondoltam, hogy az lehet a gond, de nem kért tőlem ilyet, vagy lehet régebben véletlen átugrottam, de most pedig nem találok ilyen opciót.
2014. jan. 1. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!