Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert nem kapcsol be a szamito...

Miert nem kapcsol be a szamitogep?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy gepem ami 1 hetes tegnap este meg ment de ma reggel mar nem kapcsolt be estere ki szoktam huzni a tapot a konnekzorbol ma reggep mikor be akartam kapcsolni megnyomom a.bekapcsolo gombot de nem tortenik semmi tapegysegem: chieftec gps-650a8

Mi lehet a hiba? Nincs kilazulva semmi kabel


2013. dec. 31. 22:03
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Tápegységen nincs külön kapcsoló?


Halvány rá az esély, de néha bejön:

Konnektorból húzd ki a gépet és nyomd a bekapcsológombot kb 10 másodpercig aztán dugd vissza és próbáld megint bekapcsolni.


Ha kompletten vettétek (nem ti szereltétek össze és le van matricázva), akkor ns szedd szét, mert a garancia elveszik.


Öt dolog lehet hibás:

Nem valószínűek:

-konnektor (próbáld másikba dugni)

-tápkábel (cseréld ki a monitoréval)


Valószínűbbek:

-bekapcsológomb (próbáld az alaplapon közvetlenül bekapcsolni, ahova a bekapcsológomb kábele csatlakozik)

-tápegység

-alaplap

2014. jan. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt tenyleg nahyom hasznos volt.ment a zold pacsi amugy masnap reggelre jo lett a gep estere kihuztam a konnektorbol reggel bedugtam es ment
2014. jan. 3. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!