Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows vagy a Macintosh a...

A Windows vagy a Macintosh a jobb operációs rendszer?

Figyelt kérdés
Kinek milyen érvei/ellenérvei, véleményei vannak?
2013. dec. 31. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is egy kategória a kettő, kb. mintha azt kérdeznéd, hogy a Suzuki vagy a Lamborghini a jobb.
2013. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória? Mert? Melyik nem oprendszer a 2 közül? Windows jobb, ha egy átlag embert odaültetnének mac elé, azt se tudná, mit hol kell csinálni. Alig adnak rá ki játékokat, ha arra használnád, munkára viszont jó(de persze macbookon, nem pc-n)
2013. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 te retardált vagy? Mintha azt mondanád, hogy egy személyszállító repülő meg egy bicikli ugyanaz a kategória, mert mindkettő jármű.
2013. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ugyan már, nem kérdeztem ennyire bonyolultat. új gépet szeretnék, ez a kettő op.rendszer verseng egymással nálam, és csak az érdekelt, hogy melyikkel járnék jobban. köszönöm szépen az egyetlen hasznos választ.
2013. dec. 31. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell nekem esned, de már tudom az értelmi szinted. Én legalább kulturált módon írtam.
2013. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Macon nem tudok semmit kiikszelni bena vagyok
2014. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A macintosh-nak nagyobb múltja van és még ha nem is a világ legfejlettebje de vagy 3-5 évvel előbb jár mint a Win. Egy gyári windows semmire sem jó. Még egy olcsó okosmobil is többre képes nála.
2014. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!