Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel lehet jól videót szerkes...

Mivel lehet jól videót szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Felvettem CoD 4-ben egy két menetet (Bandicam) és arra lennék kíváncsi, hogy milyen programmal lehet egyszerűen szerkeszteni a videót, konkrétan összevágni, mémeket beszúrni, írások stb. Sony Vegas Pro 12 van meg letöltve, de az nekem magas, a legegyszerűbb a 2010-es PowerPoint, de ott meg .wav formátum miatt vagy más esetleges hiba miatt akad a videó, néhol pedig túl jól megy... . Gondolom páran írni fogják a Sony Vegas valamelyik verzióját, d ha írtok, akkor kérlek adjatok linket a letöltéséhez (ahol nem kell megadni telefonszámot, meg nem kell regisztrálni stb...).

2013. dec. 31. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
probálkoz sony vegas 7 el egyszerűbb a kezelése én is azzal kezdtem frankó cucc
2013. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Commandor17 válasza:
Camtasia studio aszem ez a neve.Remélem tudtam segíteni :)
2013. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az Adobe Premiere Pro CS6 6.0.0 a legjobb elvileg.. jobb, mint a Sony Vegas.. egyébként köszönöm a tagoknak a válaszaikat és a rám szánt időt!
2013. dec. 31. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:
adobe használata sem könnyebb sőt nehezebb szerintem
2013. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!