Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » High End android User-ek,...

High End android User-ek, erre van megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy Tabletem rátettem a Chainfire 3d Pro App-et ő felrakta magának a drivert, Reboot-olt de mikor bekapcsolna feladja a MyAudio Logót aztán elfeketedik a kép és nem történik semmi, hogyan orvosoljam. Van rá gari de nemtudom hogy így os észreveszik-e a Root-ot ha igen mennyi lenne a szerviz? Ha valaki tud megoldást ogy itthon megcsináljam azt nagyon megköszönném!



Kérlek....ne azzal gyertek hogy dobjam a kukába mert Myaudio...Már egy jóideje megvan, semmi baja nemvolt, mostis az én hibámból romlott el! A Normális válaszokat előre is köszönöm. Aki meg csak azzal jön hogy vegyél másikat mert Myaudio abból kösz...nem kérek.



2013. dec. 31. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Először én is le akartam írni a myaudioval kapcsolatos véleményet, de végigolvastam a kérdést. Szóval szerintem próbálj meg 1 hardresetet, remélhetőleg segít.
2013. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a recovery-be eljutottam azt beadta ott "wipedata/factory reset" kiírja hogy törlés tölt, reboot, és semmi ugyan az, Én meg nemtaláltam rajta Reset gombot simán mint ahogy egyik ismerösömén van egy kis lyuk abba kell benyulni, ezen nem találtam olyat. csak a mikrofon "lyukát"
2013. dec. 31. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Letöltöd a hivatalos weboldalról, és valami másik eszközzel ráteszed a gyári romot az sd kártyára.Belépsz recoverybe És apply updare from sd card.Újrateszi a romot és kész.Én nekem is a chainfire tette tonkre csak nekem nem myaudio hanem overmax tabom volt.Ezzel megoldottam.
2014. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!