Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen pendrive-ot érdemes...

Milyen pendrive-ot érdemes már manapság venni? 4,8,16 gb?

Figyelt kérdés
régebben volt pendrivom még néhány éve akkor egy 256mb- os elég is volt, elég sokat használgattam, aztán ahogy tönkre is ment nem vettem újat. most újra szükségét érzem hogy legyen, sokkal kompaktabb, gyorsabb és kisebb is ugye. nézegetem hogy a gigán felüliek mennek már mindenképp. milyen érdemes venni? 4, 8, vagy esetleg 16 gigásat? tényleg ezekre már többmindent tud pakolni az ember, de ha tönkremegy akkor bebuktam az összes adatot ami rajta van...esetleg márkanevet tudnátok mondani mi az amit mindenképp kerüljek el, és mit válasszak? köszi mindenkinek
2009. nov. 27. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nagyon egyszerű: azt vedd meg, ami az adott márkából a legjobb ár/GB arányt adja. A pendrive bármikor tönkremehet, jobban bírja, mint a floppy lemez, de soha ne tárolj kizárólagosan azon egy adatot.
2009. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkorát vegyél amekkora kell. A 16 Gb-os mondjuk én nem venném meg mert még egy kicsit hozzáraksz és vehetsz egy 250Gb-os WD Passportot.
2009. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!