Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom azt megcsinálni,...

Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy a szines képből kiragadok egy részt és csak az marad szines, más minden fekete fehér?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az olyan képek ahol minden fekete-fehér és csak mondjuk egy szál pipacs virít pirosan. Van photoshopom is hozzá,amivel már elég sok mindent tudok csinálni,de erre még nem jöttem rá hogy hogyan kell.Előre is köszi a segitséget.
2008. júl. 14. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Photoshoppal kijelölöd azt a részt amit fekete fehérrel szeretnéd, majd effektek közül kiválasztod hogy fekete-fehér és ilyen egyszerű:)
2008. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Probálom de nálam nem tünik ilyen egyszerünek.Megcsináltam csak sokkal bonyolultabban.Egyszer olvastam a neten egy leirást hogy hogyan kell ilyet csinálni,de az se volt egyszerű.Azért mégegyszer köszi a választ.
2008. júl. 15. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális akkor segítek:

Kijelöld azt részt amit szeretnél szinesen hagyni (ha kell használj egy kis lágy peremet/feathert) nyomj egy kontroll+j -t ezzel új rétgebe teszed, majd lépj vissza a háttére és nyomj egy kontroll+shit+u-t vagy kontroll+u és leveszed a telítetséget (a középső csúszka) ilyen egyszerű

2008. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Kiprobálom majd igy is,de közben megvettem a photoshopot és igazán nagyszerű dolgokat lehet vele csinálni.Kicsit bonyolulult elsőre de már nagyon sok mindenre rájöttem menet közben és nagyon tetszik.Azért mégegyszer köszi.
2008. aug. 14. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!