Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul a gépem?

Miért nem indul a gépem?

Figyelt kérdés
Eddig rendesen bekapcsolt, ma reggel is, aztán lefagyott teljesen és újraindítottam a resettel. Ezután nem kapcsolt már be. Ha bekapcsolom egy pillanatra felgyullad a piros lámpa aztán zúg folyamatosan, de nem történik semmi. Mindent ellenőriztem, jól van bedugva, mennie kéne, kihúztam és újra bedugtam mindent, nem jó. Fogalmam sincs mi baja. Valakinek van ötlete mit csináljak vele?
2013. dec. 24. 10:21
 1/1 Vortrex ***** válasza:

Összeomlott rajta a windows, újra kell telepíteni. Lehet, hogy túl volt terhelve a C meghajtó, vagy benyelt valami vírust, de ezzel a körülírással akár még a merevlemez is tönkre mehetett, de az ritkább.


Ha nem tudod újra telepíteni, akkor hívd át a szomszéd gyereket vagy vidd szaküzletbe :)

2013. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!