Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Shell kútnál lehet kapni...

Shell kútnál lehet kapni Paysafecardot?

Figyelt kérdés
Még sose vettem paysafecardot, nem is tudom, hogy néz ki. Csak annyit szeretnék megtudni, hogy a shell kutaknál lehet-e venni vagy sem.

2013. dec. 23. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt lakhely szerint tudsz keresni értékesítési pontokat a közeledben: www.paysafecard.com/hu-hu/
2013. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
remélem nem a rendőrség nevében pénzt kérő ransonware miatt kell...
2013. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdés régi. ( újat nem írnék ki, kb ez a legmegfelelőbb szerintem amit szeretnék tudni erről a kártyáról )

2.000. 5.000. 10.000. ft körüli érték van rajta ha jól emlékszem.

De erre lehet úgy ráutalni pénzt mintha feltöltős kártyás telefont töltenék fel??

Mert nekem pl 2 X 5400 Ft kellene.

10.000. ft - oson ugye nem fussa...

( tanyás játékra kellene kredit, ezzel a kártyával jóval többet kapok akár 2.000. Ft körül is, mint ha sms re veszem ).

Vettem már párszor, és mindig jóváíródott, nem is emelt le a telos összegből többet.

2014. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!