Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy ne tudjanak lebannolni CounterStrike:Source játékban a NON-steames szerverekről?

Figyelt kérdés
Valami program van ehhez?
2009. nov. 25. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs. Felteszem amúgy se véletlenül bannolnak...

A másik meg az, hogy te programokat használsz, a rendszert meg olyan emberek üzemeltetik, aki programokat írnak, kicsit nagyobb a tudásuk annál, hogy egy egyszerű programmal ne tudjanak elbánni, csak közben még fel is bosszantod őket a sumákolásoddal.

2009. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy a játék közben az adminok, ill. votebannal ne tudjanak kibannolni. Eddig nem használtam cheatet sem, mégis bannoltak már ha jobb vagyok náluk.
2009. nov. 25. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megoldani.
2009. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha eredetis vagy akkor:

olyan szerora menj ahol eredetisek játszanak..vagy eredeti szerora ne pedig törtre..igy hihetöbb h nem csittelsz és nem bannolnak

a tört szerokon sok a köcsög, persze tisztelet a kivétel de télleg van olyan h jobban tudnak nála és bannolgat osze visza

ha pedig törtes vagy:

akkor elég szar..mert ha profin játszasz 100% h csitternek néznek ..nyugi tudom én..igy kezdtem törtesen

2009. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
legyszives ird le honnan toltotted le a css nonsteames versiotdat linket legszi
2010. nov. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!