Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Laptopot...

Melyiket válasszam? Laptopot szeretnék venni és két verzióm van.

Figyelt kérdés
Az egyik a sony vaio (erről sok negatív dolgot olvastam nem tudom igazak e? ) A második pedig hogy várnék egy évet amíg összegyűlik a pénzem egy apple macbook air/pro-ra? Nem kellene nagy dolgokra csak általános használatra.

2013. dec. 9. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

a sony vaio t nem ismerem viszont macbookot ne vegyél nincs értelme, drága, ugyan annyiért értelmes gyártótól (dell, hp, lenovo etc... akár sony bár nem tudtam róla gyárt laptopot) jobbat lehet venni minden tekintetben

hp ra mondják drága igen drága de még mindig jobb mint egy macbook ami drága és rossz hp csak drága. dell t ajánlok

2013. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Sony vagy Lenovo -t néznék.

Sony drága, de általában strapabíró, ha gond van kiváló garanciája.

Lenovó kicsit olcsóbb, és strapabíró.

Árkategóriától függően közepes és kiváló teljesítményű hardverekkel vannak szerelve.


Apple termék csak márka, túl van árazva még a Sony -hoz képest is, komplikált rendszere (OSX), hardver kompatibilitási problémái vannak. (pl. asszony sony telóját fel se ismeri)

2013. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!