Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dvd-n a képarány megváltoztatá...

Dvd-n a képarány megváltoztatása érdekében tudna segíteni valaki? Szélesvásznú filmnek túl nagy fekete csík van az alján és a tetején. Hogy lehetne függőlegesen széthúzni a képet?

Figyelt kérdés
Nem értek a dvd íráshoz, ezért próbálok tájékozódni, az egyik oldalon [link] találkoztam a képarány problémakörrel, és érdekelne hogy lehet azt megváltoztatni, de ezen az oldalon túl zavaros. Lehet hogy bennem van a hiba, de el tudná valaki mondani egyszerűbben?
2009. nov. 23. 08:52
 1/2 Jenci ***** válasza:
Úgy tudom a VirtualDub progival csinálják.Én nem használom,mert nem zavar a csík.
2009. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dvd-t akarsz átméretezni, vagy avi-t?

Amúgy ha túl keskeny a film, a zoomolás nem elég lejátszás közben? Nem kell konvertálgatni...bazi hosszú ideig tart...és ua az eredmény.

2009. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!