Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8-at felraktam és nem...

Akos003 kérdése:

Windows 8-at felraktam és nem jó a net, miért?

Figyelt kérdés

Amikor ''ellenőriztetem'' akkor valami ethernet kábel nincs bedugva vagy micsoda.Minden megvan,a driver is,minden.Kihúztam a kábeleket majd visszadugtam,de nem jó.Win 7 újrarakásakor ugyanez volt,de akkor egy géprestart után jó volt,most nem.

Segítsetek légyszi!



2013. dec. 6. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig driver lesz az.. Persze az sem mind1 hogy melyik win8 at tetted fel ha valami pre releaset akkor megeshet hogy még nem támogatja a netkártyát vagy chipsetit.
2013. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Windows 8.1 enterprise 64 bites.
2013. dec. 6. 21:51
 3/7 A kérdező kommentje:
TP-Link TL-WN422G ilyen szerkenytűmvan (nethez nem értek,azért is tettem fel a kérdést) és V1-es a cucc és a legújabb driver hozzá 2009-ben készült.Nem lehet ,hogy az okozza a problémát?Egy újabb ilyen cuccot kellene venni?
2013. dec. 6. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem kell mivel vista/7/8/8.1 nek ugyanannak kell lennie a driver kompaktibilitásának.
2013. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De ehhez alapból nincsen jó driver,mert a win7-eset nem lehet felrakni,WIN XP-set használtam elméletileg WIN7-en.

Tudnál küldeni egy épkézláb drivert,ami működik is?(TP-Link TL-WN422G V1-nez kellene)

2013. dec. 7. 06:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt a Windows 8 által támogatott TP-Link-es lista:

[link]


Válaszd ki az eszközöd és töltsd le a drivert.


Sok sikert! ;)

2013. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Sajnos az enyém nem támogatott :(

2013. dec. 8. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!