Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két monitort, hogy lehet egy...

Két monitort, hogy lehet egy gépen használni?

Figyelt kérdés
Az az ötlet merült fel bennem, hogy van két monitorom és hogy lehetne őket úgy össze kötni, hogy ez pl az asztal méretét növelje. Hogy ha az egyik monitoron van az egér át tudom húzni a másikba mintha ott lenne az asztal folytatása. Ez megoldható?
2013. dec. 5. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, dualhead.
2013. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül kb?
2013. dec. 5. 18:22
 3/7 anonim válasza:
Ha esetleg Windows 8-od van (én azon tudom, lehet, hogy a 7-en is lehet) akkor jobb felső sarok > eszközök > második képernyő > kiterjesztés. Remélem segítettem.
2013. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi mennyibe kerül? Vagy veszel mégegy videokártyát, vagy a jelenlegit lecseréled egy dualhead-esre. Így kell kérni a boltban, és akkor 2 vga lesz a végén, és hazafele már örülsz.
2013. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a mostani karimon két dvsc vagy milyen kábel van. Amúgy a videokártyám nvidia geforce gtx titan.
2013. dec. 5. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha eleve 2 kimeneted van, akkor rákötsz mégegy monitort, utána lásd a 3-as választ!
2013. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja már mindent értek köszönöm szépen a segítséget mindenkinek :)
2013. dec. 6. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!