Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül frissítenem...

Miért nem sikerül frissítenem a The Sims 3-mat?

Figyelt kérdés
Leszedtem a razorosat, de így sem megy. Az 1.2.7-es patch nem megy, mert egy idő után azt írja ki, hogy Invalid file found. Mitévő legyek?
2009. nov. 22. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
crackelt? mert a crackelt fájlokra nem lehet patchot felrakni
2009. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hmm.. igen, crackeltem. Akkor lehet úgy kellene, hogy először frissítem, aztán crackelem?
2009. nov. 22. 17:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én két napja ezzel szenvedek. A lényeg, hogy miután feltelepítetted az alapjátékot, ne indítsd el a final version mappában lévő patch-et, csak a crack könyvtárban lévő exe fájlt, és a TSHost.dll fájlt másold át a játék telepítőkönyvtárába. Ezután már felmennek a frissítések szépen sorban, és erre már a világ körül kiegészítő is telepíthető. Remélem, működni fog neked is, nekem legalább is így sikerült. Sok sikert!
2009. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát, most feltettem újra, de nem indítja el a Crack mappában azt az exe fájlt. :(
2009. nov. 22. 21:21
 5/13 A kérdező kommentje:
Megcsináltam úgy, ahogy a második válaszoló mondta, bár a crack mappás exe fájl nem csinált semmit, de így sem működik... :( Vagyis amikor a patch-et elindítottam, akkor kiírta, hogy a frissítés megtörtént, viszont utána amikor kezdtem volna el a kiegészítő telepítését, megint kiírja, hogy frissítsek, el is kezdi, de aztán azt írja, hogy nem sikerült, így a telepítés megszakad.
2009. nov. 22. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Tehát akkor mindkét patch-ot feltelepítetted? 1.2.7 után a 1.6.6 -ot?
2009. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen.
2009. nov. 23. 11:27
 8/13 anonim válasza:
Hát nekem se sikerül :S azt írja :Frissítési hiba, érvénytelen állomány.
2009. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nézzétek meg ezt az oldalt.Van egy olyan,hogy Sims 3 Patch Log Viewer.Ezt le kell tölteni,megkeresi a problémát ami miatt nem tudunk patch-elni.Nekem segített.
2009. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
2009. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!