Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S. Ez mitől van? Mit...

S. O. S. Ez mitől van? Mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés

A gépem amùlt hònapba ltt megcsinálva, ùjra rakattam a win8 as rendszert. Ma este frissìtettem a virusìrtòmat (AVG 2013-rôl AVG 2014-re).

Az asztalon bejönnek az ikonok rendesen de egyszer csak összeomlik minden és ùjra indul az egész gép. Ès ezt csinàlja folyton. Segìtsetek! Mert nem fogok tudni igy tanulni. :/ ( online levelezőn vagyok)


2013. dec. 1. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A számítógép bekapcsolása után (amikor már lefutott a BIOS ellenőrzés, alapértelmezett esetben 1, vagy 2 rövid sípolás jelzi) nyomd hosszan az F8 billentyűt. Meg kell hogy jelenjen egy választó menü, itt válaszd a "A legutóbbi helyes konfiguráció" pontot. Ekkor el fog indulni a Windows, elméletileg már nem kellene hogy újrainduljon.

További lehetőségek a speciális rendszerindítás menüben, amit érdemes még megpróbálni:

- Automatikus újraindítás hiba esetén letiltás (Hiba esetén a számítógép ne induljon újra, ekkor el tudod olvasni a hibaüzenetet)

- Csökkentett módban végrehajtani a rendszer-visszaállítást

2013. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!