Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomon windows 7 van és...

A laptopomon windows 7 van és az utóbbi időben elég sok probléma van vele. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A laptopomon windows 7 van, azt vettem észre, hogy elég lassú, a böngészőben nem akarja betölteni a honlapokat, valamint kikapcsolásnál nagyon lassan kapcsol ki, vagy mielőtt kikapcsolna nem kapcsol ki..hanem fekete lesz ugyan a képernyő de ott marad az egér és mozgatni is lehet..valamint mikor be van kapcsolva, és a feladatkezelőt elő akarom hívni, (ctrl+alt+del) akkor sokáig nem történik semmi aztán fekete képernyő és kiírja hogy nem sikerült megjeleníteni, vagy valami ilyesmi..mit kellene tennem? egy rendszervisszaállítás segítene? vagy újra kellene telepíteni az egészet? egyáltalán mitől van ez?

2013. nov. 27. 16:13
 1/2 soccerway ***** válasza:
Vagy megtanulsz rajta internetezni hogy ne települjön fel rá a sok szemét, vagy a linuxot tanulod meg amit nem lehet ilyen módon elrontani, vagy újratelepíted x havonta a windowst.
2013. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs rá feltelepítve semmi csak az alapalkalmazások+ a skype..semmi más nincs rajta! és nem csak a böngészőt nem nyitja meg azt csak példának írtam..de már több mint 3 éve működött probléma nélkül ezért nem nagyon tudom mi lehet a gond..
2013. nov. 27. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!