Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7- ben beállítottam...

Windows 7- ben beállítottam egy internetről letöltött témát, és a Start gomb átváltozott, ha pedig visszaállítom az "alap" Windowsos témát, akkor sem változik vissza Windows logóra. Hogyan tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

így már én is jártam,

addig témázgattam,

amíg a végén , csak az újratelepítés segített,

2013. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fiso-Microsoft ***** válasza:

Üdvözlöm!

Tudomásom szerint az ikont a c:\windows\explorer.exe fájl tartalmazza, amit valamilyen program állíthatott el a telepítettek közül. Ezt egy esetleges szerkesztő programmal lehet átállítani, amire nincs garancia, hogy nem csinál nagyobb bajt.

Amit érdemes meggondolni:

1. Megnézni milyen verziójú az explorer.exe (talán most 6.1.7601.17567).

a. ezt a tulajdonságlapján, a verzió fülön is le lehet olvasni

2. Majd bemásolni egy ugyanolyan verziójú és nyelvű fájlt a helyére

a. ezt csak akkor lehet, ha a lemezt kiveszik a gépből és egy másik gépre, mint külső vagy második lemezt csatlakoztatják, mert különben használatban van.

A szerkesztő programra példa az alábbi: [link] (minden garancia nélkül!!!). Lásd: [link]

Ehhez viszont kellene az eredeti ikon…


Remélem, tudtam segíteni.

2013. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fiso-Microsoft ***** válasza:
Bocsánat, még egy ötlet jutott eszembe: Mivel az új explorer.exe egy javításban ezt felülírja a jóval, így meg lehet próbálni az SP1 leszedését majd újratelepítését. Ezután még le kell futtatni (esetleg többször is) a Windows Update-et.
2013. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!