Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lefagyott windows vista miért?

Lefagyott windows vista miért?

Figyelt kérdés

ha bedugom a gépbe a töltött windows alatt lefagy a gép, de viszont csökkentett módban nincs ilyen probléma egy toshiba satellite a200-ról van szó ami nem gyári töltővel van használva lehet ez a probléma?

előre is köszönöm a normális válaszokat



2013. nov. 20. 20:14
 1/6 anonim válasza:
Szerintem Windows 7-et kéne telepíteni a gépre a Vista helyett. Az én laptopommal is hasonló problémák voltak. Aztán ráraktam a 7-et, azóta tökéletesen működik.
2013. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

A Vista sz@r, és ezt a Microsoft is bevallotta, azért szedték le a piacról olyan gyorsan. Rakj rá 7est, ha egy mód van rá.

Egyébként, ha csökkentett módban nincs lefagyási problémád, normál üzemben van, az azt jelenti, hogy valamelyik program vagy driver hibás. Én átnézném azokat a progikat, amiket a gyárban ráraktak a gépre (feltéve hogy nem saját DVDről telepítetted a gépet), és egytől egyig leszedném.

2013. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
telepitsd újra a windows t de elöte nézd meg nem valami vírus szorakozik veled ? A vista nemvolt szar csak az okosok kitalálták hogy szar. Én dolgoztamvistával most win 8.1 em van valóban az sokkal jobb a vistánal. A win 7 a szar nekem legalábis sok gondom volt a 7 tel közepes gépen.
2013. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sziasztok telepítettem a win 7-et de sajnos a probléma még mindig fenn áll ha bedugom a töltőt kijelzi hogy be van dugva s le is fagy rögtön nem is indul a Windows tudnátok segíteni?
2013. dec. 30. 00:04
 5/6 anonim ***** válasza:
A nem gyári töltő lehet a probléma. Kérlek ellenőrizd, hogy a töltő feszültsége megegyezik-e a gyári töltő feszültségével, és a töltő árama legalább annyi-e mint a géped által felvett áram. A géped alján ez látható, ha már nincs meg a töltő. Ez a Satellite (modern) esetén 19V és 3,95 A. A feszültségnek pontosnak kell lennie (nem lehet se több, se kevesebb), az áramnak legalább értéknek (19V 2A nem jó, 19V 3.94A nem jó, 19V 3.95A jó, 19V 3.96A jó, 19V 10A jó, 19V 9001A jó) - mert áramot a gép úgyis csak annyit fog felvenni, amennyire szüksége van. És a kisgépek (laptop, netbook, RPi) nemgyári töltőivel általában az áram szokott lenni a probléma, és az lefagyást okoz.
2013. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 RoRoberto válasza:
Megoldódott a probléma? Nekem is ugyan ezt csinálja a laptopom. Mi lehet a hiba oka? A töltő valószinűleg nem..
2015. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!