Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lelehet tölteni windows 7 -et...

Lelehet tölteni windows 7 -et hogy egy dvd-n legyen?

Figyelt kérdés
Ha telepiti valaki így nézen ki: kepfeltoltes.hu/view/131118/377w78in1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2013. nov. 20. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a kalózverzió akármelyik torrent oldalról letölthető, de búcsút mondhatsz mindenféle frissítésnek, ami nem elhanyagolható tény.

Vedd meg az eredetit, vagy telepíttess egyet pár ezer Ft-ért PC szervizben. Sokkal jobb megoldás, mint feketén megszerezni...

2013. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az amelyiken az összes rajta van?
2013. nov. 20. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést... Mi "csak az"?


Mellesleg minek neked az összes Win7? Mezei otthoni felhasználásra Win7 Home x64, oszt' kész. Egyszerre úgy se fogod használni mindet.

2013. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért mert egy ismerősömnek kell és nagyon válogatós és egyik nap azt mondják hogy a windows 7 home basic a jó akkor az kell neki de ha az ultimate akkor meg az én ezt nem értem és nemis fogom
2013. nov. 20. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Tevagy az Imre ? 1 es válaszadó ? A szervizben is hiába rakatja fel pár ezerért eredetit ugyse kapja meg megkell venni a windows t és kész akkor nempiszkálhat senki mert a pár ezer ft os ami nemkevés pénz azaz nekem 15 ezer be jöt a kulcs meg 6 hónapig volt jó. Eredetivel meg megmarad a kulcs
2013. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tény, hogy vidéken (mifelénk legalábbis - Pest megye) olcsóbb, meg nem a leglehúzósabb helyre kell bevinni. Nem mellesleg hosszú távon lehet nem jön belőle jól ki, de nem mindenki teheti meg azt, hogy több tízezerért eredetit vásároljon. Oké, magam sem értem, miért jó naponta bkv-jegyet venni havibérlet helyett (kollégám...), de valakinek nincs egyszerre sok pénze.


Persze ilyenkor megoldás a kalózkodás, de akkor vigye el haverhoz, és csináltassa meg vele. Nem akarom elhinni h egy PC-s ismerőse sincs neki.


Nem vagyok Imre...

2013. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 ezerért te milyen windows ról beszélsz ? Azért az eredetit nemkapod meg az 33000 ért vetted szombathelyen a Ceo ba és a tört meg nem eredetit nem éri meg felrakni mert azt bármikor lezárhatja a microsoft mert nincs megvásárólva és nemtudod a fekete telepitésésrt börtön büntetés vagy pénzbirság is járhat ? Ugyanis a szerzöi jogok megsértésre kerültek. A ceo nem is telepit fel windows t amiröl számla nincs megmondta neki ez az egész annyit nem ér hogy ha ellenörzést kap megbüntessék. nekem másik üzletbe telepitetek windows t de rájöttem 6 hónapos kulcsért amit megmondtak bármikor megszünhet nekem ilyen játékokra nincs pénzem és a törvényt is illik tiszteletbe tartani.
2013. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

UTOLSÓ

A magyar ember akkor is ingyen akar mindent, ha más esetben megtehetné, hogy fizet érte, de nem ez a lényeg most. Vagy megveszi, vagy letölti, a saját lelkiismeretén múlik a dolog. A kalóz op. rendszert ugyan büntet(het)ik, de ha ezzel a hatóságok foglalkoznának, börtönben ülne a fél ország. :D

6 hónapos kulccsal meg akkor jár jól, ha azt a 33 ezret nem tudja kifizetni egyben. Mert ebben az esetben is csupán félévente jár a rendszerért minimális ellenérték fejében, viszont azt is írtam, hogy nem értem, valakinek ez miért éri meg.

És ki beszélt arról, hogy tízezer? Azt írtam TÖBB tízezer, tanuld meg értelmezni a mondatot, végig se olvasod, csak itt vered a nyálad feleslegesen. Kb. ugyanazt írtam én is, mint te.

2013. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!