Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Majdnem kész konfig ügy...

Majdnem kész konfig ügy valaki hozzáértő kisegítene pár infóval?

Figyelt kérdés

elnézést hogy régi kérdést linkelek újra, de mivel egy db. válasz sem érkezett rá talán megbocsátható, itt le van konkrétan írva minden

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


2013. nov. 19. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég lesz a 4570, nem sok különbség van közte és a 4670 között.


Bármelyik H87-es lap jó hozzá. Én ezt ajánlom:

[link]


Hexával nem nagyon jövök ki, mert alsó tápos házakhoz nem nagyon ajánlott, mivel irtó rövidek a kábelei. De, ha felső tápos a házad akkor mehet, ha nem akkor jobb választás egy XFX Pro 450, Coolermaster GX450, Seasonic S12 II 520.

2013. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen, felsőtápos, de akkor az alkatrészek is passzolnak egymással szal kompatibilisek ?
2013. nov. 20. 00:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, gondod nem lesz vele, mert passzolnak, de azért majd idővel cseréld a VGA-t egy erősebbre:)
2013. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi na igen az majd idő dolga. igazából azért aggódtam hogy pl. a ramot is csak találomra választottam annyi volt a kikötés hogy 8 giga leygen de hogy külön vegyem vagy jó-e ez a kit nem igazán vagyok képben hogy a mhz-ek minthogy befolyásolják a dolgot aztán csak valaki hozzászólása alapján lett ez mert ő ilyet használ ehhez a procihoz:D egy jó 4 éve nem követem figyelemmel a fejlődését a dolgoknak úyg kellett minden alkatrész után olvasgatni de úgy érzem így kb. ok lesz ez a konfig közép vagy alsóközép kategóriának még
2013. nov. 20. 00:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó lesz a ram is:)

Játékok terén nem veszel észre látható különbséget 1333 és 1600 MHz-es RAM között.

2013. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam már ebben a webshopban dobom össze az egészet, de itt nincs ez az alaplap, még utoljára annyit kérhetnék hogy az ő kínálatukból mit érdemes választanom kaphatnék egy linket? [link]
2013. nov. 20. 01:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Van náluk is ez az alaplap:)


[link]

2013. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!