Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell inspiron 1545 os laptopon...

Dell inspiron 1545 os laptopon miert nem megy tudom hasznalni a mikrofont?

Figyelt kérdés
sp3 as van felteve es nem indul el a mikrofon tudnatok segiteni?
2009. nov. 18. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Tálcán jobb alsó sarokban kattints a hangkártya ikonjára, nézd meg a hangerőszabályozót, jól van beállítva?
2009. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Drivert telepitetted?
2009. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
es milyen drivert kellene ra tennem?mert nem adtak hozza cd t csak a webkamerahoz,es fogalmam sincs rola
2009. nov. 18. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Everesttel keresd meg, mi van a gépeden. Nincs valami haszálati utasítás hozzá? Valami ilyesminek kellene lennie (Realtek HD Audio Manager), lehet más gyártótól is. Az azért furcsa, hogy nem adtak CD-t.
2009. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyártó honlapjáról letöltheted a drivert.
2009. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megpróbáltam és vm application fileokat tölt le és azokat nem tudom mivel megnyitni és így direkt mikrofonnak nem láttam drivereket ott
2009. nov. 18. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
A dell drivertámogatása a legjobb. Itt meg kell találd a megoldást>>> [link]
2009. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!