Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Router jelszavának megfejtése....

Router jelszavának megfejtése. Azért kéne mert elfelejtettem de hard resetet nem akarok mert fontos port átirányitások vannak benne és azok kellenének de kéne állítanom rajta vlamait. Hogyan tudom ezt megnézni hogy mi a jelszót?

Figyelt kérdés
Tudom hogy csak számokból ál és az első két számot is tudom de hogyan lehetne megfejteni?
2009. nov. 18. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Bruthforce, azaz egy program minden egyes variációt kipróbál, és ha véletlen eltalálta, akkor megmondja a jelszót.

Ha csak számok voltak benne akkor gyorsabb lesz, beállítod, hogy csak számokat próbáljon, sőt, az első 2 számot is be tudod írni, + hogy hány karatkerből állt, és így annyira nem lesz sok idő.

2009. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És hol lehet letölteni ezt a bizonyos Bruthforce programot?
2009. nov. 19. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!