Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem ismeri meg az usb a wifi...

Nem ismeri meg az usb a wifi erősítőt. Minden mást igen. Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
A hp650es laptopom hol megismeri hol nem a wifierősítőt. Kb egy óràval ezelőtt tökéletesen működött de most az istenért sem akarja érzékelni ha bedugom az usb csatlakozóba. Kipróbàltam h beledugok egy pendrivot azt felismerte. Bedugtam a wifierősítőt egy màsik laptopba az megismerte az erősìtőt. De később ugyanez a probléma, felismerte de kétszer hàromszor kihúztam bedugtam és utàna a màsik gép sem ismerte meg.Ìgy teljesen tanàcstalan vagyok hogy mi lehet a probléma. Valakinek valami ötlete? Nagyon megköszönném.

#probléma #USB #wifi erősìtő
2013. nov. 16. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én lenni kicsi indián módban nem értem a kérdést.

Ha jol értelmezem wifi stick-el probálsz csatlakozni egy routerhez?

2013. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy külső wifi. (Wifi adapter ami 300méterről veszi a jelet)
2013. nov. 16. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a 300 méter a gond. Ha a megismerte kifejezéssel arra gondoltál hogy mint hardver nem érzékeli a gép akkor a hozzá kapott lemezt/progit telepítsd.Ha a sticket a gép látja de nem talál jelet az a távolság hibája.Lehet hogy a ruter ellő 300 métert de hogy a stick ugyanezt visszafele nem tudja az szinte biztos.Márpedig a nethez mindkettő kell.
2013. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy eddig tökéletesen működött. Felismerte a gép talàlt jelet is. Több mint egy hónapig hasznàltam. Aztàn se kép se hang, a gép nem is ad ki hangot ha beledugom hogy megismerte az eszközt.
2013. nov. 18. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!