Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a windows7 64 bites verzióját a gépemre?

Figyelt kérdés

A konfig:

Alaplap-MSI 760GM-P23 fx

Proci-AMD fx 6100

Ram-2 gb corsair(ez csak átmeneti majd 4gb lesz)

Vga- ATI Radeon HD 5550 512 mb

Táp-Bestec 320 (ez is átmeneti)

HDD-250 gb


A DVD amiről telepíteni szeretném másolt. Én az alaplapra gyanakszom mert az előző lapomnál nem volt ez.Ezt írja ki: "No bootable device,Press any key to go back .. Mielőtt kérdeznétek van bent lemez;) már nem egyszer telepítettem erről

Meg lehet valahogy oldani?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. nov. 15. 18:21
 1/6 levis56 ***** válasza:
46%
Mert csak 2 GB memóriád van ezzel csak a 32 bit szoftver megy el,legalább 4 GB Ram kell a 64 bit-hoz.
2013. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

- Rossz a telepítő lemez.

- Meghajtó olvasási hiba.

- Rossza boot sorrend.

- stb.


UI.: Elég korszerű az alaplap, hogy tudjon USB-ről telepíteni. Így hát nem értem miért geccsolsz optikai meghajtóval...

2013. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

"levis56 válasza:


Mert csak 2 GB memóriád van ezzel csak a 32 bit szoftver megy el,legalább 4 GB Ram kell a 64 bit-hoz."


Tévedés. [link]

2013. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 levis56 ***** válasza:
Mindig tanul az ember kösz a megvilágosítást.
2013. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Persze ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy ajánlott ilyen kevés RAM mellett 64-bites Windows -t dúrni fel a gépre, hanem csupán csak azt jelenti, hogy bár nagy duzzogva de elbírja.
2013. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A boot sorrend volt a rossz.mennek a zöld kezek!
2013. nov. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!