Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Skylanders Spyro's Adventure...

Skylanders Spyro's Adventure PC már a második figura romlik el, nem ismeri fel a portál. Az egyik ráadásul alig 1 hónapos. A figurák: Flameslinger és Slam Bam. Mi lehet a bajuk?

Figyelt kérdés

Ráadásul a magyarországi forgalmazót sem tudom, akihez fordulni lehetne. Van még valaki, aki így járt? Mit lehet tenni? Vagy várhatom, hogy szép lassan az összes többi is elromlik? Nem estek le, semmiféle külső hatás nem érte őket.

Kérlek írjatok!


2013. nov. 15. 16:31
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én szerintem azok a figurák meg vannak hamisítva, vagy a portál. Azt javaslom, hogy vegyél még egy Skylanders figurát máshonnan! Ha pedig az sem jó, akkor vegyél itt új portált: [link]

(Csak az a baj, hogy használt, külön sajnos sehol sincs... :/)

2013. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is történt ilyen és elég lenne visszavinned az eladóhoz a blokkal, mert annak kötelessége legalább a forgalmazóhoz eljuttatni az ügyben, hogy jogos-e a reklamálás. Viszont, ha nincs meg a blokk az baj.
2014. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A PC-s változat elég ócska ilyen szempontból, gyakran tönkreteszi a figurákat, aki teheti vegye meg inkább más platformra valamelyik részét és játszon azzal.
2014. okt. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!