Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valamiféle rendszerleíró ment...

Valamiféle rendszerleíró ment végig a gépemen, azóta hibásak a dll. ek?

Figyelt kérdés

Nem biztos hogy rendszerleíró volt, a boot után kijött ez a kép hogy "karbantartja a számítógépemet" jólvan mondom rosszat nem tehet erre mikor végzett, a chromet úgy indítottam el hogy 3 hibás dll ablakot kellett bezárnom aztán megnyílt végre. Játékaimból kivág, Steamet indítás után egyből kivágja hogy nem lehet indítani hibás dll fájlok miatt...

Megoldás? Vélemény? (Nem rég lett újratelepítve, Vírus irtóm nincsen, mert picit régebbi a gépem és nagyon leterhelné)

2. kérdés a rendszer hogyan is lehet korábbi, még "ép" időpontra visszaállítani?


2013. nov. 13. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:

tesó,olyan embernek még tanácsot sem szoktunk adni,aki fölmegy a netre,minmális védelem nélkül

-minek adnánk,úgyse fogadja meg,

2013. nov. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anti paladin ***** válasza:

1. lépés: eressz rá egy vírusírtót.

2. lépés: rendszervisszaállítás. Ennek menete:

[link]

Ha ez nem megy akkor:

[link]

2013. nov. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 levis56 ***** válasza:
Ami törlődött vagy sérült dll fájl azt nem tudod használni hiába állítod vissza egy korábbi időpontra a gépet,újra kéne telepítened őket vagy a rendszert rakod újra. Amikor törölsz valamit a gépről valamilyen törlőprogram (nem a windows)lehet a hibás mert ezek a reg adatbázisban is törölnek igaz ez a felhasználón is múlik miket jelöl ki törlésre a a program összetevői közül.
2013. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sok programot töröltem, talán 2-3mat. + amikre most hibás dll-t ír az nagy része elindul, de mindig kijön a hibaüzenet. 1. válaszolónak pedig üzenem hogy de igen is megfogadom a tanácsokat csak hát 1Gb ramból avast vagy ilyesmi 4-500megát le fog venni és így amik eddig mentek valódi képújság lesz.
2013. nov. 13. 11:15
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Nekem is gyenge a gépem igar 512-vel több a ram, Eset Smart Security-t használok és nem foglal 8MB.sem menet közben és nem lassít jelentősen. Ezt az 500MB -ot kicsit eltúlzod...

Ha nem is fizetős, de vírusírtó kell hogy legyen ,hacsak nem akarsz állandóan a GYIK -on lógni és kérdezgetni, hogy vajh miért?!Ill. álandóan újratenni a géped.

Ajánlom neked (gyenge gépre is) a Panda Cloud Antivirust .

A vírusírtót is be kell állítani, hogy optimálisan működjön. Pl.: automatikus ellenörzések, folyamatos védelmek, és egyáltalán az oprendszert, pl az xp tűzfala felesleges stb.

Rendszervisszaállítás nem jó ha fájlok íródtak át, semmisültek meg. A biztonsági másolatok (árnyékmásolat,lemezkép)biztosítják egyedül a rendszervisszaállítást.

Sajnálom, hogy nem szolgálhatok jó hírekkel, de az lesz hogy újratelepíted.

2013. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 haulih olivér válasza:
A dll fájlok a windows fájljai, nem tanácsos kutakodni bennük,mert még valamit elszúrsz és onnantól... De a lényeg hogy ezeket a "karbantartó" programokat le kell törölni. Ezeknek vagy az a vége hogy vedd meg,vagy az hogy nem mükszik,avagy vírus. Ezek más programokkal jönnek le,és csak nagy odafigyeléssel tudod már a letöltése közben kiiktatni. De ha már lejött amint már mondtam töröld le.És mindenképpen rakj fel legalább egy Avastot,ez nem nagy védelem de jobb a semminél (+ nem terheli a gépet). Az Avastot (vagy ami a vírusírtód) havonta futtasd hogy tuti ne legyenek vírusok a pc-n. HA IGAZI RENDSZERKARBANTARTÓ PROGRAMOT AKARSZ KERESNI AKKOR EZEK A TUTIK: szoftverbázisra menj fel (origo szoftverbázis) és ott keresd a következőket: advanced system care,wise care 365,wise registry cleaner, wise disk cleaner,ccleaner,iobit malware fighter,defraggler,és végül iobit uninstaller(az iobit uninstaller sokkal pontosabban távolítja el a programokat mint a sima vezérlőpulti eltávolító. nem is gondolnád mennyi dolog jön le egyí programmal) HA MIND EZEKET A PROGRAMOKAT AMIKET ÉN IS HASZNÁLOK LETÖLTÖD ÉS MINDEGGYIKNEK MINDEN TISZTÍTÓJÁT LEFUTTATOD (MERT TÖBBFÉLE TISZTÍTÓJA IS VAN) PL:RENDSZERLEÍRÓ TISZTÍTÁS ÉS TÖREDEZETTSÉGMENTESÍTÉS ÉS MÉG SOKFÉLE MENÜPONTJA IS VAN EGY PROGRAMNAK A FENTIEK KÖZÜL. tEHÁT HA EZEKET HETETE LEFUTTATOD,AKKOR GARANTÁLOM HOGY MEGOLDÓDIK A PROBLÉMA. (KÜLÖNÖSEN NAGY FIGYELMET FORDÍTS AZ ADVANCED SYSTEM CARE-RA) A PROGRAMOK KEZELÉSÉT MEGTALÁLOD AZ INTERNETEN BÁRHOL,KÖNNYEDÉN.VAGY MAGADTÓL RÁJÖSSZ.HA MÉG EZEK UTÁN SEM MŰKÖDIK AKKOR FORDULJ SZAKEMBERHEZ, ÉN MEGTETTEM AMIT TUDTAM. Sok cserencsét hogy megjavuljon,szia :)
2014. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!