Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van e ilyen ember aki segítene...

Bambi88000 kérdése:

Van e ilyen ember aki segítene ebben (játékos)?

Figyelt kérdés
Van egy házi minecraft bukkit szerverem, és ahoz keresnék egy olyan embert akinek van szervergépe, és átküldeném neki a szervert, és total commanderrel énis beletudnék bármikor nyulnui a szeromba de az az ember akinek a szervergépén van nem kapcsolká ki a szervergépet és emiatt a szeró 0-24 órás lenne! kérlek segítsetek!

2013. nov. 10. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Cserebe te mit adsz, mennyit fizetsz?
2013. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem akkor közös szerverként futna és az neked is hasznos meg nekem is, és ketten lennénk tulajok! Ez ojan mintha valakivel összespanolnék és csinálnánk ketten a szervert! nah?
2013. nov. 10. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:

"Hát szerintem akkor közös szerverként futna és az neked is hasznos meg nekem is, és ketten lennénk tulajok!"


Nem, az nem jó a másiknak, mert a te Minecraftod erőforrást vesz el az ő saját szolgáltatásaitól (amiért futtatja a szervergépét).


Plusz gondolj bele: ketten futtatjátok a "közös szervert", de CSAK Ő fizeti az áramot hozzá? Ez hol jó neki?

2013. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez maximum fizetos szerverkent mukodhetne, de senki se fog, mert keresnek ingyenest. Az nem buli, hogy eroforrast adok 24/7, de en fiztem az aramot meg a netet, raadasul meg te is nyulkalsz bele, mert te vagy a tulaj. Ha jol ertem cserebe te kb a baratsagod adod.

Igazan csabito, es bar en nem vagyok anyagias, valahogy az osszkepet nezve megis nemet mondanek.

U.i.: toltesz le nekem par jatekot, amit kiirsz es postazol? Csak ugy haverilag.

2013. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy. Ha akarsz egy szervert akkor bérelj egy hostingtól pénzért. Itt van egy (a legjobb): [link]
2013. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!