Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy 3507*2160 felbontású...

Egy 3507*2160 felbontású képet mekkora méretbe lehet kinyomtatni?

Figyelt kérdés
Találtam az interneten egy képet amiből szeretnék posztert csinál(tat)ni, csak nem tudom hogy érdemes-e belekezdeni. Ekkora felbontásból kb. mekkora poszter készíthető anélkül, hogy a kép pixeles, kevésbé tiszta legyen?

#nyomtatás #poszter #felbontás #poszter készítés
2013. nov. 10. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos van rá jobb módszer mint ez a maszek amit én mondok, nyisd meg simán valami képnézővel addig nagyíts rá amíg úgy látod elég szép éles vagy elfogadható szóval amíg tetszik. aztán (photoshopba van ilyen vonalzó cucc azzal le lehet mérni piszok jól de ha photoshop nincs) én azt csinálnám vonalzóval lemérném ügyesen. pl 10 cm látod mekkora a húzócucc és abból megbecsülni. és egyébként ez nem csak felbontáson múlik, persze biztatóan hangzik ha egy kép 654648764*468465431 -es ^^
2013. nov. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meg ha már az interneten találtad belinkelhetnéd s valaki vállalkozóbb szellemű az alap kérdésre konkrétabb választ adhat.
2013. nov. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkora képet A4-esnél nagyobb méretben (kb 20x30 cm) nem érdemes kinyomtatni...
2013. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Simán kilehet. 4x-es nagyítás az amit még vállalnak(tudom, mert tegnap ezt mondták nekem miközben plakátot nyomtattam). Én ennél kisebb képet nyomtattam A3-as méretben.
2013. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdés kinek mi a jó minőség. Ami neked megfelel az egy másiknak már pixeles. Ennyi...
2013. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!