Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gép bekapcsolásakor az alábbi...

Egerecske kérdése:

Gép bekapcsolásakor az alábbi infót kapom pár másodpercig. Pontosan mi ez, és hogy érem el hogy ne mutassa ezt az üzenetet?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 9. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez emlékeztet hogy juthatsz be a BIOS-ba - néha kellhet - kikapcsolni talán BIOS-ból tudod...
2013. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A BIOS boot menü "boot settings configuration" opcióra tippelnék. Ott keresd...
2013. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Más problémád nincs? Pl. az idő nem állítódott el?

Ha eddig ez nem látszott, akkor talán az elem merült le az alaplapon, mert akkor szokott induláskor így rinyálni a bios.


Amúgy meg, ha semmi gond, csak kezdettől fogva mutatja, akkor ne stresszeld magadat rajta, hanem örülj, hogy ad elég időt belépni a biosba, nem mint az újabb gépeknél.

De ha fogalmad sincs, hogy mire való a bios, akkor hiába is beszélek...

2013. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy mi az a bios, egyébként azóta csinálja amiűta összeraktam a gépet, szét szedtem elég alposan hogy kitakaritsam,,
2013. nov. 9. 20:03
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírások miatt,, pár billentyűt félre ütöttem
2013. nov. 9. 20:05
 6/6 A kérdező kommentje:
egyébként az idő is elállítódott, de azt már kijavitottam
2013. nov. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!