Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet-e bármi bajom abból...

Lehet-e bármi bajom abból hogy regisztráltam egy fizetős film oldalra?

Figyelt kérdés
Nevet nem kellett megadni, csak az email címem és az mi a nemem, mikor születtem. Az email címet amin regisztráltam már töröltem. Aktiváltam a profilom, belépés után kéri a bankszámla számot, de nem adtam meg. L/20
2013. nov. 9. 18:30
 1/3 soccerway ***** válasza:
amíg nem adsz meg többet, nem tudnak pénzzel lehúzni,ennyi.
2013. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a te bankszámlaszámod nemtom minek kellhet nekik ne add meg, nem valószínű neked küldeni akarnának ők pénzt akkor meg minek...
2013. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A bankszámla számot azért kérik mert csak úgy lehet azon az az oldalon filmet nézni. Találtam ott egy nagyon ritka filmet, és regisztráltam, de utána rájöttem hogy az oldal fizetős. Megpróbáltam magamat letörölni de nem tudtam. Arra van esély az ilyen oldalaknál hogy letörölnek?
2013. nov. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!