Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Beletört a jack - dugó?

Beletört a jack - dugó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Laptoptatyóba beleraktam a laptopot úgy, hogy beletört a jack dugó kb negyede.Hogy tudnám kiszedni? Mert ha hang lenne akkor maradhatna,de felismeri és nincs hang.:( pls
2013. nov. 5. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerviz, ehhez nagyon valószínű, hogy szét kell szedni a gépet és még így sem biztos, hogy ki lehet bányászni.
2013. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, ne próbálkozz, soha a rohadt életbe nem fogod kiszedni.

Két pöcök van ami bent tartja onnantól a jack dugót, küldd szervízbe, meg se próbálj semmit házilag, csak felcseszed magad vele.

2013. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pillanat ragasztó + szeg... és egy kis kreativitás!
2013. nov. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló módszerét kipróbálom, de ha nem megy akkor nem fogom vele magam idegesíteni,elviszem szakemberhez.köszi!
2013. nov. 6. 05:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Ragasztóval inkább ne próbálkozz ott, mert a végén a szervizben sem tudnak már vele mit kezdeni.
2013. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt a rasztós baromságot felejtsd el, ipari loctite pillanatragasztóval is letört folyton.

A bolti meg ennek a széthigított változata, szóval nem érdemes próbálkozni, tényleg sok szpástól kíméled meg magad.

2013. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen,már megdumáltam a szakemberrel a dolgokat és elviszem.
2013. nov. 6. 17:01
 8/13 anonim válasza:

Gyerekek nekem is most tört benn a 350K-s notimba :D

De nem kell ide varázslat a jack saját alkatrészeivel kijön, először a középső részt dugtam vissza kicsit szorult oldalra feszít és már jött ki. Ugyan ez a légvégével ahhoz egy vékony rúd megy az is kicsit feszül bele majd az is oldalra feszít és kiránt.

2014. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Antiquitas válasza:

1. kombinát fogó fogsz egy tűt !

2. Felforrósítod a tűt egy öngyújtóval !

3. Tű beledugod a műanyag részébe az ajzatnak pár másodperc és kinn is van szakszerviz ajánlásával - 7500 Ft

más is spóroltunk vele. :D

2014. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Utolsó :D

Köszi,már hetek óta bele van törve,de lusta vagyok elvinni :P éppen egy játékkal játszottam,amihez 2 kéz kell,és 1-el pedig tartani kellett volna a a fejlahhgatót...És hát....Mindegy,köszi :D

2016. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!