Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja azt hogy ha...

Mi okozhatja azt hogy ha chrome-on vagy firefox-on nyitok egy új lapot és megnyitok egy oldalt (háttérbe szól youtube-on a zene) elkezd akadni a gép is és a zene is? Processzor 50% leterhelődik (alul tovább)

Figyelt kérdés

azaz akadozik az egérmutató és pl számítógépet (sajátgép) ha megnyitom (win8) akadozva ugrik elő és recseg ropog szaggat is az zene


processzor: intel core i3

netem: tarr 30M a nettel és processzorral elvileg nem lehet hibás azaz bírnia kéne mind2-nek

ram: 8GB

videokártya: NVIDIA GEFORCE GT 635M de ez szerintem nem lényeges


2013. nov. 5. 14:46
 1/5 Mr. V. ***** válasza:

Az elmúlt fél évben kiadott flash player pluginok hibásak. A legjobb gépeken is akad a webböngészős lejátszás, sőt sok esetben fagyasztja is a gépet.

Szerezz be egy régebbi pl. 10-es verziójú példányt és próbálkozz azzal! Valamit nagyon elszúrtak a fejlesztésnél és több új verzió kiadása után sem tudták megoldani.

2013. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HDD-t vizsgáld meg. Gép oldaláról azért is akadhat. ha nincs túlmelegedés, és nincstúlhajtva a gép akkor ez a baj. A flash player valóban instabil az utobbi pár frissítés óta, remélem javítják hamarosan :)
2013. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-et nem írtál le. A gép gyorsan indul vagy kínlódik? Mert akkor hdd lesz.
2013. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyorsan indul azzal nincs gond (win8)
2013. nov. 7. 14:07
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mit csináltam de jó leeeeeeeeeeeeeett :Ddddddddd köszönöm szépen a segítséget :Ddddddd
2013. nov. 7. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!