Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a fifa14?!

Miért nem indul el a fifa14?!

Figyelt kérdés

Gondolkodok rajta, hogy megveszem eredetibe, csak előtte ki akartam próbálni, ám amikor letöltöttem, majd feltelepítettem elindítom, és nem indul el... letöltöttem már vagy 3 különböző verziót, próbáltam más-más cracket,de egyikkel sem működött! Félek ha megveszem akkor sem fog futni :/ A laptopomon pedig simán kellene menni :/

Arra tudok gondolni, hogy valamivel nem kompatibilis, vagy nemtudom :S A vga driver a legfrisebb!

F1-el is volt ilyen probléma, amikor a dedikált videókarin futtattam, de ott kb 2 perc után elindult,és tökéletesen ment, az integrált videókarin pedig azonnal indult, fifa 14-nél pedig egyiken sem fut :/

Ilyen a laptopom: Dell Inspiron 3521

IntelŸ Core™ i3-3227U

8gb RAM

AMD Radeon HD 8730M 2GB

Win7 64bit



#GB #indulás #FIFA 14 #IntelŸ Core™ i3-3227U Processzor #AMD Radeon HD 8730M
2013. nov. 3. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, leszedtem már 3-4 féle verziót, utoljára noSteames verziót, v3,v4 crack, de semmivel sem indult el. Még hibaüzenetet sem írt, abszolút semmi ablak nem jött be..:/

Nemsokára veszek új gépet, majd még azon megpróbálom, hátha a gépemmel van a gond (biztos h nem), de ha úgy se megy a tört verzió, akkor megveszem én is erdetiben:)

2013. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
töröld le az origint nekem elindul a fifa 14 tört verziója.
2013. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Legutóbb én is a nosTEAMes fifát próbáltam :/ Origin az törölve van, szóval nem az a baj! Itthon van 1 asztali gépem, azon gondolom futna, de mivel kolis vagyok, nem veszem meg azért, hogy csak hétvégén játszhassak! :/
2013. nov. 3. 14:45
 4/4 peteraveiro ***** válasza:

Akinek nem indul a Fifa 14 windows 7 64biten ez a megoldás indítsd el a parancssort a start menüből jobb egér gombbal kattints és futtasd rendszergazdaként

a parancsorba ezt ird


BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff


leütöd az entert és ha azt írja ki sikereseb megtörtént akkor zárd be,indítsd újra a gépet.

nálam be vállt.

2014. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!