Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megrendeltem az új telefonom...

Megrendeltem az új telefonom és hogyan kíméljem meg majd az aksiját?

Figyelt kérdés

A telefon egy xperia M. Azt szeretném hogy az aksija sokáig bírja.

1. Ha egész éjjel töltőn van mert ébresztés van be állítva attól lessz baja az aksinak ?

2. Ha be kapcsoltam miután ki bontottam le kell meríteni vagy tölstem fel mert ugyebár nem 100% kapjuk a telefonokat XD

3. Az új xperiákban a Stamina mód mennyire lassítja a telefon merülését ?



2013. nov. 2. 14:31
 1/4 soccerway ***** válasza:
szerintem a mai telefonoknak majdnem mindegy, 30%körül felrakod töltőre amíg 100 nem lesz és annyi.
2013. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

ezt töltsd le ebben minden le van írva

2013. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Attól, hogy ébresztés van beállítva, nem merül jobban a telefon, felesleges éjszaka tölteni, kivéve ha le van merülve.

2. Lehet be sem tudod kapcsolni, annyira le lesz merülve az akkumulátor, az én telefonom kijelzőjén (szintén Xperia de nem M) volt egy matrica miszerint az első bekapcsolás előtt minimum 30 percet kell tölteni, ennek eleget is tettem.

3. Stamina mód semmit sem ér, csak parasztvakítás. Ha a telefon sokat áll akkor lehet minimális értelme, folyamatos használatnál semmi. Kikapcsolgatja a szükségtelen alkalmazásokat, így nyer némi akkuidőt. Nincs tekintettel az ébresztőre sem, hiába van beállítva ébresztés, kikapcsolja aztán csodálkozol, hogy nem ébreszt csak amikor magadtól felkeltél és feloldottad a képernyőt, persze hozzá lehet adni kivételekhez, de szórakozzon vele az aki még hisz a Stamina módban.

Ez nem volt kérdés, de az akkut nem kell formázni, hosszú órákig tölteni, hülyeség. 100%-nál leveheted, nem kell muszájból a konnektorhoz kötve lennie órákig. Egy a fontos, lehetőleg ne merüljön kikapcsolásig, egyébként teljesen mindegy milyen százalékról és mennyi ideig tültöd, nem érzékeny rá.

2013. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2013. nov. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!