Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akad a Battlefield 4?

Miért akad a Battlefield 4?

Figyelt kérdés

Felraktam a Battlefield 4-et és fps-em meg van ...van ahol 50-60 van ahol 35-40 de 30 alá nem megy kivéve akkor amikor beesik de ugy frankón 20 alá és nem csak robbanásoknál hanem random amikor kedve tartja:D:D ...idegesítő mert sztem a gépem meg van hozzá hogy legaléáább low-.on játszhassam élvezhetően. Driver 13.9-es ati driver van ..leszedtem a 13.11-es drivert is de az csak ronott.... az update a játékhoz vmit javitott de továbbra is fennáll ez a promléma. graf beállítás mind1 is mert ha high-ra ha low ra állítom akkor is ugyanaz ..mi lehet a hiba ? vmit nem lehet még vele csinálni ? ami kifelejtettem..?? mindent felrtktam directx vcredist ...ami kell neki minden fennt van

konfigom:

amd phenom ii x6 1045t 3,2 ghz

kingston hyperx blu 4gb ddr3 1600mhz

sapphire hd 6750 512mb ddr5

a crysis 3 ami elvileg nagyobb gépigényű sokkal jobban fut ..valaki help!!!

kifogytam az ötletekből.

(black box verzió)


2013. nov. 1. 21:57
 1/8 Egerecske ***** válasza:

szerintem a videókártya a gyenge láncszem.

memória is a minimum követelményeknek felel meg.

2013. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de még lowon is ? 1024-be....a crysis 3 meg gyönyörűen fut ...ezért nem értem hogy mi miatt vannak ezek a fps leesések ...és nem kell hozzá robbanás sem random beakad akármikor ..
2013. nov. 1. 23:27
 3/8 Egerecske ***** válasza:
Nem crackelt game?
2013. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem eredeti...tört verzió ..olvasta torrent oldalon is hog sok embernek ez a baj ..lehet egy uj normális amd driver segít ezen ? mert nem hiszem el hogy igy fut vagyis hogy igy kellene neki. ki akartam próbálni ha tetszik megveszem de igy hogy nem tudom élvezni se ront az egész játékélményen.
2013. nov. 1. 23:48
 5/8 A kérdező kommentje:
jahh és jóval erősebb gépeknél is előjön a hiba pl egy hd 7870 -nél amin azért ultrán kellene neki szaladgálni :D
2013. nov. 1. 23:49
 6/8 anonim válasza:
Lehet hogy magával a játékkal van a gond honnan töltötted le? De a videokártyával is lehet gond.
2013. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
black box verzió ncore..
2013. nov. 3. 18:14
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom, miért van. Nekem is ugyan ez a problémám, de nekem eredeti is a játék és még a gépigényhez megfelelő is a gépem, és még állandóan akad! Még helyem is van mert, van még 40 gigám is, szóval nekem is ez a problémám.
2014. júl. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!